Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Bayram açıklama yaptı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Yaklaşan seçimlerimizin ezanlara ve göklerde her daim hür dalgalanan bayrağımıza hayırlı olmasını diliyorum.”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bayram namazını Cami Kebir’de kıldı, ardından vatandaşlarla bayramlaştı. Cami çıkışında açıklama yapan Özhaseki, “İslam aleminin tüm Kayserili hemşerilerimizin bayramını kutluyoruz. Oradaki kardeşlerimize acıyoruz ama bir yandan da büyük bir millet olmanın şerefini yaşıyoruz. orada yardım eden kardeşlerimizi görüyoruz.Orada yardım eden, orada vakit geçiren, emeğini ve terini döken tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun.Huzur içinde nice bayramlara vesile olması için dua ediyor ve etmeye devam ediyoruz. Yaklaşan seçimler ülkemizin birliğine, sağlığına ve teşkilatına, okunan dualara, her daim göklerde özgürce dalgalanan bayrağımıza da hayırlı olsun. Allah’tan niyaz ediyoruz” dedi.

Özhaseki’ye Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Murat Cahid Cıngı eşlik etti. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu